Загальна кількість переглядів сторінки

четвер, 22 березня 2012 р.

Легалізація в Італії "Декрет Флюссі" - 2012 / 2013 / 2014 / 2015

Згідно чинного Закону та графіку виконання, в Ital. Кабінет міністрів було направлено подання на легалізацію емігрантів-нелегалів по закону Флюссі-2012 для його затвердження.

Цього разу Закон провели, але виділили квоту тільки на сільськогосподарські роботи з обмеженим терміном перебування та обов'язковим поверненням на Батьківщину - це ніша де оплата праці мінімальна, а самі умови праці назвати - польовими.

Попередні виступи Італійських міністрів засвічували, що вони не будуть на цей раз впроваджувати цей закон у зв'язку із кризовим станом в країні, проте - це ніша де самі італійці не мають бажання працювати, а брак робочих рук відчувається найбільше... .
Практика засвідчує, що заклики до "nessuna decisione" звучали в Ital. із вуст усіх попередніх міністрів, проте Закон  приймали неодноразово. Це відбувалося під тиском опозиційних сил, проте тенденція така, що в останні рази це відбувалося тільки у випадку проведених напередодні демонстрацій і заворушень, які проводили емігранти із Африки.
Українська громада "законослухняна" - українці участь в таких демонстраціях не приймають, та на відміну від інших громад, українці не схильні до самоорганізації і відстоювання власних інтересів на рівні громадських організацій. Ті ж, хто уже отримав La Carta Permesso di Soggorno залишаються осторонь від проблем співвітчизників  і переймаються власними клопотам. Бувають правда випадки, що дехто заспокоює розчарованих - ми є так довго чекали то почекайте і Ви... . Проте, хто знаходиться на даний час тут нелегально розуміють, що проблем не меншає і перебувають ще у більшому страху депортації, так як при поданні на обновлення документів усі володарі La Carta Permesso di Soggorno наразі почали сплачувати додатковий збір, який повинен іти на покриття витрат для депортації виявлених нелегалів із Італії.

Про наступне впровадження Закону Flussi-2013 та усю інформацію щодо заходів які передбачаються по ньому у майбутньому завжди можна відшукати на сайті Ital. Міністерства праці -
http://www.interno.it/mininterno/export/sites/default/it/sezioni/sala_stampa/notizie/immigrazione/00000038_2012_03_21_flussi_2012.html


УВАГА ! Проходить SANATORIA 2012 - http://stranieri-in-italia-ukr.blogspot.it/2012/06/2012.html

Доповнення за 2013 рік:

За останній час в Італії відбулися помітні зміни в імміграційному законодавстві. Особливо це помітно по відношенню до іноземців, зайнятих на сезонних роботах в аграрному та туристичних секторах - на них тепер можна запросити 3-річний дозвіл щоб вони приїхали на роботу:
- перший запит подається коли виходить указ про залучення іноземної робочої сили.
- після отримання дозволу, протягом наступних двох років не потрібно чекати виходу нових квот, а можна викликати в Італію сезонного робітника в будь-який момент, зробивши відповідну заяву.
Після отримання візи, сезонний працівник може в'їхати до Італії, підписати контракт з роботодавцем і подати запит на короткочасне проживання в Італії.

З 3 січня 2013 роботодавці можуть підтвердити своє бажання та взяти на роботу і в цьому році сезонних робітників, на яких було отримано багаторазові дозволи в минулі роки.

Найважливіше і те, що з 2013 року Заявку може зробити уже новий роботодавець, а не той, що подавав на робітника перший дозвіл.

Запит подається через інтернет на сайті nullaostalavoro.interno.it, де його можна заповнити самотужки, так і за допомогою представників певних асоціацій і патронатів.

Сама Заявка за допомогою спеціальної програми, передається до італійського консульства в Україні, куди Ви відразу може звертатися за відкриттям візи, як тільки на сайті domanda.nullaostalavoro.interno.it в запиті з'явиться статус "NULLA OSTA INVIATO ALL'AUTORITÀ CONSOLARE" (дозвіл передано в консульство). Щоб зайти на сайт необхідно володіти логіном та знати пароль від роботодавця, який подавав на вас запит.
Для цього необхідно мати і копію багаторазового дозволу, виданого Єдиним імміграційним відділенням для представлення у посольство Італії.

Доповнення за 2014 рік:

Кожний новий рік несе за собою в Італії певні політичні зміни, ще досить недавно ми були свідками, як досить категорично звучало з попереднього Кабінету міністрів, що в Італії ніяким чином не слід очікувати на чергову легалізацію, як уже в кінці 2014 року ті хто уже був у відчаю - змогли дочекатися таки протилежного. Наразі підписано новий Декрет, де більшість тим іноземним робітникам, які вже на законних підставах в Італії.
Текст Декрету підписаний проте чекає публікації в Офіційному віснику щоб вступив у юридичну силу і передбачає що цей закон відкриє 17850 щасливчикам доступ офіційно працювати в Італії, з них тільки 5500 насправді матимуть змогу прибути з-за кордону.

Сьогодні в Римі - 30 грудня 2014 о 9:00 - Опубліковано постанову із незначними змінами і меншою кількістю щасливчиків, що зможуть  подавати заявки і легалізуватися.  Останній день прийому заявок продовжено до 29 серпня 2015, проте рекомендуємо Вам заповнити і подати відповідну форму-модуль у числі перших осіб.

Як і в минулі роки, більшість заявок мають бути представлені в режимі онлайн через веб-сайт Міністерства внутрішніх справ. Заявки можна буде подати самостійно  або за допомогою благодійних організацій та об'єднань. Для доступу до системи необхідно зареєструватися, проте без плутанини вибрати правильну форму (модель), щоб попасти у допустиму квоту що виділена.

Додати нічого, адже більшість явно очікувала від чинного італійського Уряду значних поступок як це мало місце в усі попередні роки, більш інформації можна отримати ... -
http://www.stranieriinitalia.it/attualita-flussi._via_alle_domande_per_nuovi_ingressi_e_conversioni_19438.html