Загальна кількість переглядів сторінки

четвер, 24 січня 2013 р.

Діти в Італію без візи - зміни в Італії у законодавстві ...


За офіційним повідомленням

Департаменту інформаційної політики Міністерства закордонних справ України

    Між Україною та ЄС спростили візовий режим22 січня 2013 рокуКомітет Європейського Парламенту у закордонних справах одностайним рішенням підтримав набуття чинності Угоди між Україною та Європейським Союзом про внесення змін до Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про спрощення оформлення візового режиму.Дана Угода підлягає ратифікації країнами-членами ЄС та з боку України. Саме в українських заробітчан є переконання та надія, що процес довго не затягнеться ні з боку українського парламенту, ані з боку інших членів ЄС, адже, це реальний шанс в подальшому уникнути складних візових процедур та тратитися на послуг посередників, які акредитовані при консульствах  при відкритті віз членам своєї родини Дана Угода стосується спрощеного порядку на отримання шенгенських віз для 10 категорій громадян України і стосуватиметься саме:

1. Водіїв, які здійснюють міжнародні вантажні та пасажирські перевезення на територію ЄС автотранспортними засобами, зареєстрованими в Україні.

2. Журналістам, та супроводжуваного їх технічного персоналу (операторам, перекладачам) з метою виконання їх службових обов'язків.

3. Учасникам офіційних програм обміну, організованих містами – побратимами, а також іншими муніципальними одиницями (членам офіційних делегацій).

4. Близьким родичам громадян України що мають дійсний дозвіл на проживання на території країн-членів ЄС, та родичам які направляються на відвідини іноземців-громадян Європейського Союзу:  чоловікові/дружині (якщо інший член проживає та працює в ЄС офіційно), дітям (у тому числі усиновленим), батькам (у тому числі тим, якими ті опікуються).

5. Особам, які подорожуватимуть з метою лікування та супроводжуючим їх особам.

6. Представникам громадських організацій, які подорожуватимуть з метою освітньої підготовки, участі в семінарах, конференціях, у тому числі в рамках програм обміну.

7. Представникам професій, які беруть участь у міжнародних виставках, конференціях, симпозіумах, семінарах або інших подібних заходах, що проводяться на території держав-членів ЄС.

8. Представникам релігійних громад.

9. Учасникам офіційних програм ЄС з прикордонного співробітництва, таких як Інструмент Європейського Сусідства та Партнерства.

10. Громадянам України, які проживають на значній відстані від дипломатичних представництв та консульських установ держав-членів ЄС в Україні (Прим.: цей пункт скоріш можна розглядати як нонсенс та без коментарів).

Відповідно до Ст. №10 Угоди, громадяни України -


власники біометричних службових паспортів звільняються від необхідності оформлення шенгенських віз.Як повiдомив представник України при Європейському Союзi, посол Костянтин Єлiсєєв, у Європарламентi розробили графiк, а також «виробили послiдовнiсть дiй спрямованих на забезпечення ратифiкацiї документа не пізніше нiж у березнi цього року» - 

http://www.novisa.org.ua/ua/news/?news_id=1012 


Рада закордонних справ ЄС схвалила висновки щодо співпраці з Україною, у яких заявила про готовність підписати Угоду про асоціацію з Україною у листопаді 2013 року, якщо Київ продемонструє прогрес у реформі виборчого законодавства, судовій та конституційній реформі, реформі управління держфінансами та боротьбі з корупцією -

22.02.2013 р. 
Верховна Рада таки схвалила постанову про необхідність європейської інтеграції  із Євросоюзом - У випадку ратифікації даної Угоди Республікою Італія
на сторінках Блогу буде опубліковано консультацію
щодо процесу перетину кордону на основі Основних положень даної
Угоди.