2012-04-16

Видаляємо програми у ital.версії Windows 7


Як коректно видаляти програми 

стандартними засобами від виробника 

у операційній системі

Windows7

Я, наведу декілька прикладів, коли вам прийдеться цією опцією скористатися обов'язково:

- ви, закачали з Інтернету деяку програму і побачили що вона некоректно працює / вам вона виявилася зайвою - непотрібна узагалі;

- ви, міняєте Антивірус (при встановленні іншого - видалення попереднього потрібно виконувати у 99,9 %);
- вам потрібно це зробити терміново, так як ваші жорсткі диски (Ж.Д - накопичувачі інформації) на комп'ютері переповнені і вас система сама попереджує про це; 
- ви не використовуєте програми, які у вас інстальовані (встановлені на комп) уже протягом довгого часу, або вам сподобалася цілком інша альтернативна програма (попередню немає сенсу тримати, так як вони часто засмічують Ж.Д);
- цілком ймовірно, що у вас на це є інша, своя поважна причина.


Майте на увазі, що даний спосіб видалення програмного забезпечення (Програм),  інтегрований у ОС (Операційну систему) Windows 7 - він присутній на усіх без винятку комп'ютерах, які працюють на даній ОС.

Доречно було б добавити, що рекомендуючи і розглядаючи даний спосіб видалення даних із вашого комп'ютера, я, керуюся перш за все тим, що він залишає за собою право відновити видалену вами інформацію. Тільки візьміть до уваги, що цей період у вас скоріш за все триватиме до ТРЬОХ днів. 

Врахуйте, що є спеціальне програмне забезпечення, яке встановлюють заздалегідь і конкретно задають ряд функцій по зберіганні інформації після так званого "видалення", щоб добитися її відновлення по заданих параметрах. Це є досить таке дороге задоволення для більшості простих користувачів і потребує матеріальних затрат. Тому слушна порада: спершу 10 раз подумайте перед тим коли збираєтесь кликати мишкою та задавати функцію "Delette" та видаляти "непотрібне"  +  завжди видаляйте софт за 1 прохід - останній вислів адресовано для тих, хто править Реєстр в ОС в автоматичному режимі і не готовий до правки його в ручну ( усе про Реєстр, та як його правити в ital. версії Windows 7, ви зможете прочитати у моїx наступних публікаціях).


 Так що, враховуючи сказане, сміливо спробуйте скористатися даними порадами:
Усі наступні свої дії, проведіть у порядку їх розгортання :
Віднайдіть опцію "Programmi e funzionalita" та кликніть на ній лівою кнопкою мишки:
Зверніть увагу ! 
Пунктом (3) у нас, як приклад, позначено лівою кнопкою мишки програму,
 яку ми готовимо до видалення:Проте, я почую від вас застереження і, досить доречні, наприклад :
" ... як мені віднайти програму,  коли я не розумію нічого із написаного там, а основне -
 назви програм мені нічого не говорять за себе ! Проте, я вирішив(ла) терміново позбутися програми яку встановив(ла) декілька днів тому, так як у мене щось із Інтернетом і почав погано працювати комп !!!
Я, не буду коментувати це, але скажу, що 99% користувачів саме так мотивують своє бажання видалити тільки що встановлену програму ... !
Що мені додати до цього, адже коли я у таких випадках раджу зайти у налаштування і змінити там ряд функцій, то із 99%  тільки 0,01 %  готові поставити питання - "....а, де ж ті "Налаштування" ?" . А, про те що у своїй практиці інколи зустрічаєш Антивірус, який не те що не налаштований належним чином, а інколи доходить до курйозу - Антивірус поміщають на "Робочий стіл" у вигляді "Архіву", а про активацію його..., то я уже взагалі промовчу.  Проте, це окрема тема "Захист вашого комп'ютера"  і ми обов'язково її торкнемося.
Тому, як підказка вам, зверніть увагу на виділену мною синьо-голубим кольором область у вікні Програми і спробуйте віднайти ПЗ (програмне забезпечення), яке ви збираєтесь видаляти за часом встановлення на ваш комп - будьте уважні !
Пригадавши приблизно час, коли ви встановлювали ПЗ,  та підтвердивши своє рішення (пункт (3)),   впевнено перейдіть до пункту (4)  - "Disinstalla" ("Видалення") !
У деяких випадках (це тепер досить зрідка !),  ОС (Операційна система) сама видасть вам запит на те, що вона потребує "Перегрузки" ! 
Бажано, доти згоду на це негайно - досить натиснути на клавішу "ENTER" або "OKEЙ" (взалежності від виробника, вони мають Власні назви) :