2012-06-27

Легалізація в Італії: коротко про легалізацію - "Санаторія" ...

Санаторія-2012
або як вона відбувається в Італії... 


27.06.2012
Щоб не займатися плагіатом та не повторюватися на манер від інших, скажу, що найбільш повну інформацію про майбутню Санаторію-2012 в Італії, шукайте ось тут - http://www.stranieriinitalia.it/attualita-sanatoria._dal_senato_una_speranza_che_costa_mille_euro_15367.html  - тут описано, як вона відбуватиметься наразі у 2012 р.

А, хто не володіє в достатній формі італійською мовою, моя порада - скачайте та встановіть собі Браузер Google . У нього в налаштуваннях є автоматичний перевід - активізуйте його і читайте на здоров'я на вашій рідній мові іншомовну пресу. Поганенько, але без мороки і хитрості !
  
Проте, хотілося б сказати інше. Адже сумно саме із того, що більшість так поспішали викласти цю новину в інтернет мережу та на сторінках преси, що навіть не спробували прокоментувати першоджерело та від себе додати головне - дане рішення було сформовано виключно під важелем  економічних чинників, які мають наразі  місце у самій Італії, тай сама складова такого рішення -  відшукати додаткові джерела для наповнення бюджету, адже таким чином у казну зможе надійти до 1.600 Є за кожного нелегала. 

06.07.2012
6 липня була підписана постанова Уряду згідно якої, роботодавець повинен здійснити добровільну легалізацію працівника, який проживає в країні нелегально та працює на нього. Уряд запровадив "перехідний період", за цей час роботодавець може легалізувати нелегалів, здійснивши соціальні та податкові платежі (див. вище).
 P.S.: Слід читати уважно "може", а не "повинен" легалізувати !

10.07.2012
Зразу ж на шпальтах журналів та газет почала зявлятися критика що до таких дій уряду, на що послідувала репліка ital. Премера від учора - http://immigrazione.aduc.it/articolo/immigrazione+subito+sanatoria+sanare+conti+dello_20089.php   

На жаль, у даний час появилося досить багато неправдивої інформації уже про вихід самої Sanatoria-2012, сайти її поширюють із єдиною ціллю, щоб читачі відвідували їх сторінки, так як вони отримують додаткову виручку від реклами, що розміщується у них на сайті...  - про достовірність такої інформації судити Вам.

Повідомляю, що в Ital. існує тільки єдина державна інформаційна газета Кабінету Міністрів, яка публікує усі Закони і яка виходить у друк із такою інформацією чи не за підписом самого Прем'єр Міністра, тільки після публікації у даній газеті Закон чи то Декрет підлягає до виконання усіми гілками влади, тому візьміть до уваги, що важлива інформація запозичається саме тут усіма іншими (!), тому занесіть собі дану лінку у "Закладки" вашого Браузера, та переглядайте її щодня - http://www.gazzettaufficiale.it/


24.07.2012
Нова "Санаторія-2012" розпочне свій старт для іноземців в Італії із 15 вересня 2012 і триватиме на протязі місяця та до 15 жовтня.
В даний період нелегальні іммігранти зможуть врегулювати своє становище на законних умовах  ("Флюс" на відміну від "Санаторія" передбачає виїзду нелегала до країни свого проживання та підготовку пакету документів в Італії роботодавцем і із подальшим уже легальним в'їздом через відкриття візи у посольстві Італії в Україні).


У роботодавців (включно громадяни ЄС та іноземні громадяни, які мають вид на проживання в Італії - Рermesso CE) буде можливість узаконити трудові відносини з найманими працівниками, сплативши відчислення у вигляді штрафу за кожного нелегального іммігранта в розмірі 1000€  +    податки та соціальні збори.
Не зможуть брати участь в санаторії роботодавці по таких причинах : - у яких є судимість (навіть, якщо вирок не є остаточним) за статтями які інкримінують їм: пособництво нелегальній імміграції, торгівлю людьми, експлуатацію неповнолітніх, поширенню проституції, наймання нелегальної робочої сили; - які раніше вже подавали заявки на легалізацію чи квоти, і при цьому не з'явилися в призначений час в Префектуру для підписання угоди (виняток може бути розглянуто при наведенні доказів що до збігу форс-мажорних обставин у роботодавця).
Нелегальні іммігранти:
Основне, цього разу передує те і проходить першим пунктом, що нелегальний іноземний працівник повинен буде довести, що знаходяться на території Італії безперервно з 31 грудня 2011 з допомогою документів, виданих державними органами. Наприклад, це може бути туристична віза зі штампом про в'їзд, прострочений вид на проживання або медична довідка, куплена на ваше імя тел. SIM карта та коробка із штрих кодом від телефону, думайте, а можливо ви відправляли платежі чи заправляли власний телефон із автомата, стосовно мене то я б приніс усі тел. картки що заправляв телефон та інтернет у мене їх на кг 2 потягне ! 
Не зможуть брати участь в санаторії нелегальні іммігранти, у яких: - була раніше депортація; - була заборона на в'їзд нам територію Італії; - є судимість, в тому числі, якщо вирок не є остаточним; - становлять загрозу для громадського порядку Італії або однією із країн ЄС (хто матиме депортацію та вона буде ще у силі !), або із якою Італія підписала міжнародні угоди. Скажу по чесному, тут нічого не змінилося крім наразі того, що хочуть підтвердження що ви в Італії давно  - потрапили від 31 та працюєте не пізніше ніж 9 травня . Остання цифра - формальність, а от про "алібі" подумайте - не ведіться на послуги адвокатів без потреби, ми мали власне досвід, скажу - це надто дорого тут ... ! 

Всі інші можуть подати заявку на участь в Санаторії-2012, але в разі відхилення запиту із вище переліченій причині, збір у 1000 € повернуто не буде - майте не увазі
(Legge № 92/2012)  Цього тижня набрав чинності Закон , який продовжує термін дії ВНЖ в Італії іммігрантам, які намагаються знову працевлаштуватися та які втратили в Італії роботу, тепер цей термін продовжено до 1 ріку для пошуку нового робочого місця, а не 6 місяців як було раніше.Що до оплати внесків зі сторони роботодавців, передбачаємо, що на жаль платитимуть у більшості самі нелегали (!) - ось це і потрібно виносити нам на шпальти преси і піднімати було на власних сторінках у інтернеті, а не гонитися за дешевим рейтингом і кількістю переглядів задля реклами... . 

26.07.2012.
Ось і дочекалися нелегали світла у світла у власні віконця - це "Санаторія-2012" .
У двох словах скажу про те, що можна чекати декому:
- рекомендую спершу зважити усі "за" та "проти" що до  власного рішення, якщо у когось виникатиме питання про сплату усієї суми обов'язкових платежів самотужки. Залучайте роботодавця обов'язково - мотивуйте це тим, що у вас немає наразі такої суми, адже Ви віддаєте боргові зобов'язання, та  Ви готові до того, щоб вам відраховував певну суму на на протязі кількох місяців із вашої заробітної плати (торгуйтеся та розтягніть по часі !); 
- зверніть увагу (я писав про це уже у власному Блозі), що Вам не повернуть платежі, якщо Ви надали дані, що будуть рахуватися неправдивими чи просто вони не будуть відповідати вимогам, які перелічені в Декреті;
- проте, найгірше у цьому, що надавши якимсь чином не повну інформацію (неправдиву - будуть і такі !) та  витратившись самотужки, у вас є 100% ризик залишитися без місця на роботу, адже у випадку тільки самого повідомлення роботодавцю (офіційно по місцю проживання - ось для чого контроль із боку поліції !) про те, що нелегал повиннен покинути It. на протязі 4 днів - багатьох може чекати вулиця, сльози та невпевненість у завтрашньому дні;
- у інтернеті почали з'являтися публікації про те, що допомагають вирішувати усі Ваші проблеми у короткий час (!), пам'ятайте - більшість таких "експертів" уміють тільки користуватися інтернетом краще за вас, та не несуть ніяких гарантій (!) та працюють без Ліцензій -  особисто, я б утримався, це 100%;
- якщо у вас є певні сумніви щодо усього - винайміть офіційно it. адвоката та майте упевненість у завтрашньому дні, а заодно це слугуватиме хорошим свідченням у випадку того, що ваш роботодавець усунувся від сплати своєї частини штрафних платежів та ви матимете усі квитанції на власне ім'я і, він не зможе заявити про те, що їх поцупили... .

28.07.2012
Уся інформація яка стосується нелегалів та законодавчої бази у цих питаннях розміщена на офіційному сайті Квестури по місцю проживання  - http://questure.poliziadistato.it/ - до речі, там ви маєте змогу поставити запитання і вам оперативно надішлють відповідь на ваш email, або ж зателефонують самі та детально дадуть роз'ясненя (це мій власний досвід, яким я користуюся весь час - автор) куди звернутися по місцю проживання (активізуйте на власному тел. запис розмови-диктофон та прослухайте відповідь неодноразово - у випадку такої потреби) і, що робити, який перелік документів потрібно для любого клопотання.
http://questure.poliziadistato.it/stranieri/?lang=PY&mime=1&pratica=280000119909&invia=Ввод - це ліньк, де ви матимете змогу контролювати подачу ваших документів (якщо їх не подали із якихось причин чи вас обманюють, то вам видасть, що справа у архів не поступила !), їх розгляд та готовність (рос.мова присутня у перекладі саме цієї стор.сайту, українська відсутня - див. нижче). 

03.09.2012
Як повідомила усім сьогодні Маріанна Сороневич ( http://www.gazetaukrainska.com/2012-02-13-14-28-04/2883------7-.html ) податкова поліція пропонує вносити платежі за легалізацію саме із 7.09.2012. Ось, лінька на сайт податкової поліції (Guardia di Finanza in Italia) - 
http://translate.google.it/translate?hl=it&sl=it&tl=ru&u=http%3A%2F%2Fwww.gdf.gov.it%2F - інформація подана російською мовою. 

Для отримання додаткової інформації, якщо у вас є власні невирішенні питання, вони надали  усім можливість скористатися та зателефонувати особисто, або написати електронного листа (у більшості випадків вам можуть перетелефонувати, тому активізуйте на власному тел. функцію "диктофон/запис розмови" та запишіть усю розмову - матимете можливість її прослухати заново або ж дати прослухати більш досвідченим товаришам). 
Скористайтеся:
- телефон (дзвінки безкоштовно) Guardia di Finanza:  800-66-96-66 (з понеділка по п'ятницю: з 09:00 по14:00) 
- електронна пошта (E-mail):   urp@gdf.it .

10.09.2012
Також гарне пояснення викладено тут - http://italia-ru.com/page/rukovodstvo-po-legalizatsii-italii-po-sentyabrskoi-amnistii-2012-goda

26.10.2012
http://domanda.nullaostalavoro.interno.it/ -  контролюйте розгляд вашої справи по етапно ось тут -


Удачі усім НЕЛЕГАЛАМ !

Це питання ще довго залишатиметься відкритим та важливим для сотень тисяч нелегалів та наших співвітчизників-українців !

Прохання при передруку інформації вказувати першоджерело