2013-09-29

" Lavoro in Italia - per stranieri " (Випуск № 216)

Lavoro 
 вакансії які пропонують 

Блог  " Українці в Італії "
періодично буде розміщувати свіжу інформацію для тих хто у пошуку роботи
чи вирішив її змінити

Вкажіть свій Е-mail на сторінці Блогу та підпишіться на те, щоб отримувати усю необхідну інформацію про майбутні вакантні місця на ринку праці в Італії, а саме із даного Блогу.


Вакансія: Шукаю персону що має досвід за спеціальністю tolettatore, а також просуватиме супутній продаж товарів через клієнтів що обслуговуються - продукцію для їхніх тварин.

Вимоги: 
Професійність та досвід, або мати сертифікат про курси. Обов'язково мати любов до  усіх тварин з якими працюватиметься. 
Додаткова інформація: 
Кандидат повинен мати не менше та не більше від 22 до 55 років.Випробувальний термін один місяць. Оплата праці: % + ставка 400 Є. Робочий день: 15.30-20.00 з понеділка по суботу (включно). Робота по контракту.
Примітка:
 http://www.dogglamour.it/ - тут почерпнете більше інформації щодо роботодавця (він запропонував для обміну інформацією виключно тільки email, на сайті міститься також прямий контактний тел. ). Пройти спеціальні курси при потребі можна тут, ви отримаєте відповідний сертифікат згідно вимог ISO 9001:2008 (порівняльний рівень нашого професійно-технічного училища):  http://translate.google.com/ ;   а також тут -  http://www.marcomarastoni.it/

 Для отримання усіх подальших контактних даних щодо роботодавця

 Вам потрібно пройти обов'язкову авторизацію :
відкритий доступ до контактних даних  роботодавця (Tel. / E-mailв першу чергу отримують авторизовані користувачі 
Див.: зверху з права - "Приєднатися до цього сайту" ), 
 усім іншим інформація стає доступна тільки через 48 год. від початку публікації оголошення (в т.ч. телефон роботодавця може не містити усіх цифр набору номера)
  E-mail: info@dogglamour.it