2014-10-26

" Lavoro in Italia - per stranieri " (Випуск № 288)

Lavoro 
 вакансії які пропонують 

Блог  " Українці в Італії "
періодично буде розміщувати свіжу інформацію для тих хто у пошуку роботи чи вирішив її змінити

Тільки один раз вказавши нам свій Е-mail на сторінці Блогу -  ми, зможемо донести Вам необхідну інформацію на протязі лічених хвилин, тому скористайтеся даним шансом, та  будьте ПЕРШИМИ із перших, хто отримує інформацію оперативноВакансія:  Робота для жінки - догляд за дітьми та часткова допомога по дому.
Додаткова інформація:
 Вимоги: Досвід роботи з дітьми, в тому числі грудними, вміння грати і займати їх, допомога по господарству - прибирання, прасування, наявність водійських прав, при необхідності забирати зі школи і відвозити в спортивну секцію старшу дитину. Основна вимога - проживання поблизу, наявність легального статусу для проживання в Італії.
Робота на кожен день, як правило по 5 годин, переважно у другій половині дня, крім суботи та неділі, за рідкісним винятком.

Прохання: Будь ласка, дзвоніть тільки ті хто живе поряд - пропозиція без проживання. Дзвінки із-за кордону не розглядаються.
Для отримання контактних даних роботодавця Вам бажано авторизуватися !
Відкритий доступ до контактних даних роботодавця ( Tel. / E-mail  в першу чергу отримують тільки авторизовані користувачі

 ( 
для усіх інших - телефон набору із усіх цифр буде доступний тільки після 48 год. з початку відвідування  даної сторінки ).
Див.: зверху з права - "Приєднатися до цього сайту" ).


 ukr.gazzeta.italia@gmail.com

Aнастасія,
   Tel.:  334-254-18-90