2015-02-10

"Lavoro in Italia - per stranieri" (Випуск № 354)

Lavoro 
 вакансії які пропонують 

Блог  " Українці в Італії "
періодично буде розміщувати свіжу інформацію для тих хто у пошуку роботи чи вирішив її змінити

Тільки один раз вказавши нам свій Е-mail на сторінці Блогу -  ми, зможемо донести Вам необхідну інформацію на протязі лічених хвилин, тому скористайтеся даним шансом, та  будьте ПЕРШИМИ із перших, хто отримує інформацію оперативно



Вакансія: Відбувається набір VIDEO/FOTO операторів на новий курортний сезон - 2015 р. . 
Вимоги: 
 Для поповнення команди на туристичних круїзних суднах - досвід комунікації та досвід у просуванні та наданні даних послуг вітається. 

Додаткова інформація: Зацікавлені у тому, щоб кандидати володіли як мінімум знаннями 2-3 мов на розмовному рівні - підбір кандидатів формуватиметься в залежності від конкретних турів що пролягатимуть за межі Італії.
Для тих, хто володіє на достатньому рівні навичками що зазначені у вимогах, та має на меті подати власне резюме але не проживає у зоні ЄС на законних підставах - потрібно мати як мінімум додатково "Морський ПАСПОРТ" (отримати такий можна в Україні, закінчивши відповідні 3-х місячні курси).


  Для отримання контактних даних роботодавця Вам бажано авторизуватися !
Відкритий доступ до контактних даних роботодавця ( Tel. / E-mail  в першу чергу отримують тільки авторизовані користувачі

 ( 
для усіх інших - телефон набору із усіх цифр буде доступний тільки після 48 год. з початку відвідування  даної сторінки ).
Див.: зверху з права - "Приєднатися до цього сайту" ).


 ukr.gazzeta.italia@gmail.com
(Відправити власне резюме загальноєвропейського взірця слід - до 15.04.2015 р.)

  E-mail:  lavoraconnoi@digiphoto.it.

Digiphoto,  Tel.:  36-62-08-17-21