2015-02-27

"Lavoro in Italia - per stranieri" (Випуск № 361)


Lav
oro 
 вакансії які пропонують 

Блог  " Українці в Італії "
періодично буде розміщувати свіжу інформацію для тих хто у пошуку роботи чи вирішив її змінити

Тільки один раз вказавши нам свій Е-mail на сторінці Блогу -  ми, зможемо донести Вам необхідну інформацію на протязі лічених хвилин, тому скористайтеся даним шансом, та  будьте ПЕРШИМИ із перших, хто отримує інформацію оперативно


Вакансія:  Запрошують персону для чоловіка що досягнув 80-річного віку. 
Вимоги: Мати трохи досвіду а також терпіння. В обов'язки входить супроводжувати в одноразових поїздках в лікарню, займатися приготуванням їжі і поратися по дому.
Додаткова інформація:
  Племінник який опікується за дядьком переважно знаходиться в - Torino. Можуть також прийняти на умовах - 24 год. . Він у пошуку жінки щоб доглядала, проте можуть погодитися на чоловіка із-за умов гарної рекомендації. Заробітну плату пропонують визначати в залежності від об'єму роботи, тому слід обговорювати усе на місці. Бажано поставити умову про виділення коштів на харчування що встановлюється на одну особу, щоб не було з цим проблем (чеки - зберігати).   Для отримання контактних даних роботодавця Вам бажано авторизуватися !
Відкритий доступ до контактних даних роботодавця ( Tel. / E-mail  в першу чергу отримують тільки авторизовані користувачі

 ( 
для усіх інших - телефон набору із усіх цифр буде доступний тільки після 48 год. з початку відвідування  даної сторінки ).
Див.: зверху з права - "Приєднатися до цього сайту" ).


 ukr.gazzeta.italia@gmail.com


   Gianni,  Tel.:  33-55-38-78-34