2015-03-19

Інформаційна підтримка - "Бізнес-клуб" українців і Італії


Інформація розрахована на окрему цільову аудиторію

 
 "Бізнес-клуб" 
українців в  Італії 

1. ANNUNCI / ОГОЛОШЕННЯ in Italia :
www.annunci/оголошення_в_Італії -
для публікацій загального характеру та просування власних інтересів як українцями з Італії так і з інших країн де мешкають наші земляки-українці.

2. ЗАПИТУЙТЕ - ВІДПОВІДАЄМО/ДОПОМАГАЄМО :
www.запитуйте_відповідаємо -
 в даній рубриці завжди можна розмістити власне запитання приватного чи ділового характеру (рекомендується на початку ознайомитися з запитаннями та уже готовими відповідями що містяться у даній рубриці з боку інших учасників даної групи).


3. Italia - ЦІКАВІ ФАКТИ : 

www.цікаві_факти_з_Італії -
рубрика по обміну цікавою інформацією загального характеру щодо подій які відбуваються саме в Італії.

4. В ДОПОМОГУ ЗА ЗНАННЯМИ :
www.в_бібліотеку_бізнесмена -
перелік до уваги методичної літератури або ж книг по бізнес-тематиці, відповідних семінарів чи навчальних програм які мають місце в Італії.


5. КОМП'ЮТЕРНА ГРАМОТНІСТЬ : 
www.придбали_комп_в_Італії_що_ж_робити -
безкоштовні поради, виключно інформаційного характеру, членам спільноти хто придбав комп'ютер з операційною системою на Ital. мові, та кому бракує відповідного досвіду щоб зорієнтуватися у виборі ПЗ.

6. РОБОТА В ІТАЛІЇ :
www.оголошення_від_роботодавців_в Італії -
дана рубрика ведеться адміністраторами на волонтерській основі, та покликана конкретно допомогти нашим землякам-українцям, хто потерпає без роботи і активно її шукає в Італії.

7. Окрема рубрика ЗАГАЛЬНОГО ХАРАКТЕРУ - 
www.як_започаткувати_власну_справу_в_Італії -
дана рубрика направлена на висвітлювання процесів які відбуваються саме в Італії щоб допомагати адаптовуватися членам даної спільноти у загальний соціум та в допомогу тим, хто має на меті займається підприємництвом та долучитися до бізнес-середовища в Італії.


Проект діє та розвивається виключно за рахунок незначної ініціативної групи українців в Італії що його підтримують з власної ініціативи.
 Група у своїй роботі керується Статутом і внутрішніми Правилами з якими слід ознайомитися в першу чергу відвідавши даний ресурс, де містяться у чіткій формі усі відповіді по ряду питань.
 Що ж є вкрай важливим, та що робить даний Проект відмінним від інших - вище наведено та перелічено Гілки які започатковані у вигляді окремих тем, це дозволяє ресурс наповнювати інформацією яку потребують члени даної спільноти, уся інша інформація - міститься у багатьох соціальних ресурсах і ми не прагнемо її дублювати чи поширювати із-за відсутності такої необхідності, адже члени нашої груп є вкрай активними і у більшості випадків їм не потрібно пропагувати чи рекламувати прості речі які є загальновідомими. Наступне і що є вкрай важливим - ресурс є аполітичним і тільки зрідка можна побачити інформацію яка має пряме відношення до Італії. У кожного із членів нашої спільноти з цього є власні думки які ми поділяємо чи не поділяємо у приватній розмові, проте ми поважаємо законне Право кожного із членів нашої групи мати своє власне право на іншу думку, тому не переконуємо їх у зворотньому - відшукати у власній Душі іскру добра яка спонукає нас самих до толерантності та позбавить гніву чи просто популізму як нас самих так інших, це те правило що закріплене учасниками даної групи до уваги, то ж наступне прохання буде вкрай важливим також : Бажаємо усім членам даної спільноти  удачі у власному виборі, ділових звершень у започаткованих справах та наснаги на кожний день і міцних патріотичних почуттів, від радості щодо майбутніх змін у нашій з Вами рідній Батьківщині - в Україні !